Populære produkter
-
Tilbud
Lil' Atelier bluse, Rachel Slim – Quiet Shade
kr. 132,30 -
Tilbud
Konges Sløjd heldragt, Basic Newborn – Lemon Brown
kr. 223,20 -
Tilbud
Grimms tilbehør til års- og fødselsdagsring – Flamingo
kr. 108,00 -
Tilbud
Ansigtsmaling / sminkefarver, is/prinsesse 12 farver – Eulenspiegel
kr. 239,20 -
Tilbud
Disana blebukser i uldstrik – Natural
kr. 127,20 -
Tilbud
Konges Sløjd slå-om body m/hulmønster, Minnie – Bonderose Big
kr. 94,50 -
Tilbud
Konges Sløjd nusseklud, Sleepy Rabbit – Lizard Green
kr. 119,20 -
Tilbud
Konges Sløjd lege telt, Meline – Midsummer
kr. 559,30

Konges Sløjd UV-Dragt, Aster – Sailor Stripe
kr. 319,20
Flot, funktionel og hurtigtørrende UV-Dragt fra danske Konges Sløjd – Modellen hedder ASTER og er primært udført i genanvendte materialer. Dragten har lange ærmer og korte ben.
* Materiale: 80% genanvendt polyester fra plastflasker, 20% spandex for … læs mere her
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk
Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe Fakta
- Navn: Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe
- Mærke: Konges Sløjd
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 319.20
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Uv-tøj
Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe fra Konges Sløjd - 100% økologi og bæredygtighed
Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe kan tænde lyse i manges øjne, når man taler om babyudstyr, og det giver god mening, for alle har brug for noget, der gør dagen lidt lettere. Når vores tanker er omkring børnene, er alle enige om, at vilkårene skal være de bedste, og går du med Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe har du sikret dig rigtig godt. Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe kan du købe hos Naturebaby.dk. Er du på jagt efter skamler, trækvogne eller sengeheste, er sandsynligheden for, at du finder det rigtige ret stor. Vil du mindske risikoen for, at din barnevogn går i stykker, så skal den plejes og vedligeholdes. Stel, hjul og tekstiler skal du være opmærksom på. Når en barnevogn bliver passet godt på, bliver levetiden forlænget , og alle elsker en pæn, ren og velholdt barnevogn.
Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe til de små
Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i vores varekategori Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Uv-tøj. Det er ret godt at du får hele 30 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Konges Sløjd UV-Dragt, Aster - Sailor Stripe online hos webshoppen Naturebaby.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg kan du shoppe løs efter lækre varer, og der kan klikkes køb på produktet er på siden. Køber du varer online kan priserne findes lavere end i butikker- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.
Det er faktisk hver gang, når du shopper rundt online, er betingelserne lidt gunstigere, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Dine varer skal kunne returneres i 14 dage. når du har handlet dine varer, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere end de 14 dage, de er forpligtet til. Derudover har du et meget større udvalg, og det at sammenlligne priser bliver en leg, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Du kan oven i købet gøre det fra mobilen eller en tablet uden brug af en computer. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at døje med at få bugseret alle varerne hjem til dig selv. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, og det giver en god fleksibilitet for dig. De tider med at stå i kø er længe forbi - i dag handler vi online og det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
31 anmeldelser af Konges Sløjd UV-Dragt, Aster – Sailor Stripe
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.